XI Konkurs 2019

I nagroda - Philipp Lynov
II nagroda - Kamil Pacholec
III nagroda - Yasuko Furumi
Wyróżnienie - Saetbyeol Kim
Wyróżnienie - Sergey Belyavsky

X Konkurs 2016

I nagroda - Lee Hyuk
II nagroda - Kuszlik Jakub
III nagroda - Andreeva Svetlana
Wyróżnienie - Bilicka Elżbieta
Wyróżnienie - Dina Ivanova

IX Konkurs 2013

I nagroda - Moon Zheeyoung
II nagroda / 2nd prize - Klinton Dinara
III nagroda - Kato Daiki
Wyróznienie - Khachikyan Violetta
Wyróżnienie - Kim Sun Kwa
Wyróznienie - Krzysztof Książek

VIII Konkurs 2010

I nagroda - Eduard Kunz
II nagroda - Hyun Jung Kim
III nagroda (ex aequo) - Michał Szymanowski
III nagroda (ex aequo) - Redkin Sergey
Wyróżnienie - Denis Evystyukhin

VII Konkurs 2007

I nagroda - Nikita Mndoyants
II nagroda - Yulianna Avdeeva
III nagroda - Marianna Prjevalskaya
IV nagroda - Lilit Grigoryan
V nagroda (ex aequo) - Quah Melody
V nagroda (ex aequo) - Raykerus Pavel

VI Konkurs 2004

I nagroda - Mariya Kim
II nagroda - Esther Jung-A Park
III nagroda - Marina Baranova
IV nagroda - Rieko Nezu
V nagroda (ex aequo) - Maki Inoue
V nagroda (ex aequo) - Takashi Yamamoto

V Konkurs 2001

I nagroda - Štěpán Kos
II nagroda - Alexey Komarov
III nagroda - Barbora Sejáková
IV nagroda - Sławomir Wilk
VI nagroda (ex aeuqo) - Viacheslav Zubkov
VI nagroda (ex aeuqo) - Vsevolod Vartanov

IV Konkurs 1998

I nagroda - Tomomi Okomura
II nagroda - Michael Schnieider
III nagroda - Katarzyna Borek
IV nagroda - Vladimir Milošević
V nagroda - Ave Nahkur
VI nagroda - Sonja Hanna Maria Fräki

III Konkurs 1994

I nagroda - nie przyznano
II nagroda (ex aequo) - Maciej Szyrner
II nagroda (ex aequo) - Paweł Rydel
III nagroda - nie przyznano
IV nagroda (ex aequo): Brigitte Capdeville
IV nagroda (ex aequo): Megumi Ito
V nagroda - Tomasz Jocz

II Konkurs 1986

I nagroda - Wojciech Kocyan
II nagroda - Andrzej Janaszek
III nagroda - nie przyznano
IV nagroda - Marek Wysocki
V nagroda - Joanna Szczepaniak
VI nagroda (ex equeo) - Maciej Zagórski
VI nagroda (ex equeo) - Tamara Granat

I Konkurs 1961

I nagroda - Jerzy Maksymiuk
II nagroda - Maria Korecka
III miejsce - Piotr Lachert
Wyróżnienie - Hanna Witt
Wyróżnienie - Jacek Weiss
Wyróznienie - Maciej Małecki
Sponsorzy konkursu
Partnerzy konkursu
Współfinansowanie konkursu
Konkurs jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Miasta Bydgoszczy.
PARTNEREM Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I. J. Paderewskiego jest Województwo Kujawsko-Pomorskie