Półfinał

18 listopada 2019

 

Próby półfinalistów z Capellą Bydgostiensis pod dyrekcją Kaja Bumanna

Sala koncertowa Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego

 

 

10.00 – 10.40   – PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy F

10.40 – 10.50      przerwa / break

10.50 – 11.30   – BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia F

11.30 – 12.10   – PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland S

12.10 – 12.30      przerwa / break

12.30 – 13.10   – LYNOV  Philipp – Rosja/Russia S

13.10 – 13.20      przerwa / break

13.20 – 14.00   – KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea F

14.00 – 16.00       przerwa / break

16.00 – 16.40   – CHEN  Xuehong – Chiny/China F

16.40 – 16.50      przerwa / break

16.50 – 17.30    – HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan, F

17.30 – 17.40      przerwa / break

17.40 – 18.20   – FURUMI Yasuko – Japonia/Japan K

18.20 – 18.30     przerwa / break

18.30 – 19.10   – OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine   F

19.10 – 19.20     przerwa / break

19.20 – 20.00   – KISELEVA Daria – Rosja/Russia S

 

 

PÓŁFINAŁ 

19 – 20 listopada 2019

10 uczestników 

Sala koncertowa Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego

 

Capella Bydgostiensis

dyrygent  – Kai Bumann

 

19 listopada 2019 / November 19th, 2019

10.00 – 10.45 – recital PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy F

10.45 – 11.30 – recital BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia F

11.30 – 12.15 – recital PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland S

przerwa / break (30 min.)

12.45 – 13.30 – recital LYNOV  Philipp – Rosja/Russia S

13.30 – 14.15 – recital KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea F

przerwa obiadowa / lunch time

16.30 – 17.00 – concert CHEN  Xuehong – Chiny/China F

przerwa / break (15 min.)

17.15 – 17.45 – concert HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan, F

przerwa / break (15 min.)

18.00 – 18.30  concert FURUMI Yasuko – Japonia/JapanK

przerwa / break (15 min.)

18.45 – 19.15 – concert OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine  F

przerwa / break (15 min.)

19.30 – 20.00 – concert KISELEVA Daria – Rosja/Russia S

 

 

20 listopada 2019 / November 20th, 2019

10.00 – 10.45 – recital CHEN  Xuehong – Chiny/China F

10.45 – 11.30 – recital HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan, F

11.30 – 12.15 – recital FURUMI Yasuko – Japonia/Japan K

przerwa / break (30 min.)

12.45 – 13.30 – recital OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine   F

13.30 – 14.15 – recital KISELEVA Daria – Rosja/Russia S

przerwa obiadowa / lunch time

16.30 – 17.00 – concert PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy F

przerwa / break (15 min.)

17.15 – 17.45 – concert BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia F

przerwa / break (15 min.)

18.00 – 18.30 – concert PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland S

przerwa / break (15 min.)

18.45 – 19.15 – concert LYNOV  Philipp – Rosja/Russia S

przerwa / break (15 min.)

19.30 – 20.00 – concert KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea F

 

 

Ogłoszenie wyników Półfinału – 20 listopada 2019 – około godz. 21.30

 

 

Partnerzy konkursu
AM

AM

FP

FP

asd

asd

PTNA

PTNA

YAMAHA

YAMAHA

Liszt Competition

Liszt Competition

Michael Moran

Michael Moran

Kawai

Kawai

Fazioli

Fazioli

ST

ST

WFIMP

WFIMP

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistycznego im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy jest współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszcz oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. PARTNEREM Konkursu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.