II etap

II ETAP

15-17 listopada 2019

 

22 uczestników

40-45 minut

sala koncertowa Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego

Bydgoszcz, ul. Gdańska 20

 

15 listopada 2019 – Początek przesłuchań II etapu

17 listopada 2019 – Ogłoszenie wyników II etapu

 

 

15 listopada 2019

1) 10.00 – 10.45 PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy (1)

2) 10.45 – 11.30 BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia (2)

przerwa (30 min.)

3) 12.00 – 12.45 LIU  Tianyuan – Chiny/China (4)

4) 12.45 – 13.30 PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland (6) 

przerwa obiadowa

5) 16.30 – 17.15 KRZYŻOWSKI  Mateusz  – Polska/Poland (8)

6) 17.15 – 18.00 HAO Yilei – Chiny/China (10)

przerwa  (30 min.)

7) 18.30 -19.15 BYRDY  Łukasz – Polska/Poland (11)

8) 19.15 – 20.00 LYNOV  Philipp – Rosja/Russia (12)

 

16 listopada 2019

9) 10.00 – 10.45 KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea (13)

10) 10.45 – 11.30 YOO  Se-Hyeong – Republika Korei/ Republic of Korea (14)

przerwa  (30 min.)

11) 12.00 – 12.45 WIECZOREK Marcin – Polska/Poland (15)

12) 12.45 – 13.30 CHEN  Xuehong – Chiny/China (17)

przerwa obiadowa

13) 16.30 – 17.15 HA Gyu Tae – Republika Korei/ Republic of Korea (18)

14) 17.15 – 18.00 MURADOV  Rustam – Rosja/Russia (21)

przerwa  (30 min.)

15) 18.30 -19.15 PAPOIAN Ilia – Rosja/Russia (24)        

16) 19.15 – 20.00 HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan (27)

 

17 listopada 2019

17) 10.00 – 10.45 FURUMI Yasuko – Japonia/Japan (31)

18) 10.45 – 11.30 OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine (33)

przerwa  (30 min.)

19) 12.00 – 12.45 ZHDANOV Denis – Ukraina/Ukraine (34)

20) 12.45 – 13.30 SHIGEMORI Kotaro – Japonia/Japan (35)

przerwa obiadowa

21) 15.30 – 16.15 KULIKOVA  Polina – Rosja/Russia (36)

22) 16.15 – 17.00 KISELEVA Daria – Rosja/Russia (41)

Ogłoszenie wyników II etapu – 17 listopada 2019 – około godz. 19.00 

 

 

Partnerzy konkursu
AM

AM

FP

FP

asd

asd

PTNA

PTNA

YAMAHA

YAMAHA

Liszt Competition

Liszt Competition

Michael Moran

Michael Moran

Kawai

Kawai

Fazioli

Fazioli

ST

ST

WFIMP

WFIMP

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistycznego im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy jest współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszcz oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. PARTNEREM Konkursu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.