Semi-final

November 18th, 2019

Rehearsals for the Semi-Finalists with Capella Bydgostiensis

Paderewski Pomeranian Philharmonic Concert Hall

 

 

 

10.00 – 10.40   – PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy F

10.40 – 10.50      przerwa / break

10.50 – 11.30   – BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia F

11.30 – 12.10   – PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland S

12.10 – 12.30      przerwa / break

12.30 – 13.10   – LYNOV  Philipp – Rosja/Russia S

13.10 – 13.20      przerwa / break

13.20 – 14.00   – KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea F

14.00 – 16.00       przerwa / break

16.00 – 16.40   – CHEN  Xuehong – Chiny/China F

16.40 – 16.50      przerwa / break

16.50 – 17.30    – HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan, F

17.30 – 17.40      przerwa / break

17.40 – 18.20   – FURUMI Yasuko – Japonia/Japan K

18.20 – 18.30     przerwa / break

18.30 – 19.10   – OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine   F

19.10 – 19.20     przerwa / break

19.20 – 20.00   – KISELEVA Daria – Rosja/Russia S

 

 

SEMI-FINAL

November 19th – 20th, 2019

 10 participants

Paderewski Pomeranian Philharmonic Concert Hall

 

Capella Bydgostiensis

conductor – Kai Bumann

 

19 listopada 2019 / November 19th, 2019

10.00 – 10.45 – recital PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy F

10.45 – 11.30 – recital BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia F

11.30 – 12.15 – recital PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland S

przerwa / break (30 min.)

12.45 – 13.30 – recital LYNOV  Philipp – Rosja/Russia S

13.30 – 14.15 – recital KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea F

przerwa obiadowa / lunch time

16.30 – 17.00 – concert CHEN  Xuehong – Chiny/China F

przerwa / break (15 min.)

17.15 – 17.45 – concert HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan, F

przerwa / break (15 min.)

18.00 – 18.30  concert FURUMI Yasuko – Japonia/JapanK

przerwa / break (15 min.)

18.45 – 19.15 – concert OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine  F

przerwa / break (15 min.)

19.30 – 20.00 – concert KISELEVA Daria – Rosja/Russia S

 

 

20 listopada 2019 / November 20th, 2019

10.00 – 10.45 – recital CHEN  Xuehong – Chiny/China F

10.45 – 11.30 – recital HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan, F

11.30 – 12.15 – recital FURUMI Yasuko – Japonia/Japan K

przerwa / break (30 min.)

12.45 – 13.30 – recital OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine   F

13.30 – 14.15 – recital KISELEVA Daria – Rosja/Russia S

przerwa obiadowa / lunch time

16.30 – 17.00 – concert PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy F

przerwa / break (15 min.)

17.15 – 17.45 – concert BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia F

przerwa / break (15 min.)

18.00 – 18.30 – concert PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland S

przerwa / break (15 min.)

18.45 – 19.15 – concert LYNOV  Philipp – Rosja/Russia S

przerwa / break (15 min.)

19.30 – 20.00 – concert KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea F

 

 

Results of the Semi-Final – November 20th, 2019 – about 9.30 p.m.

 

Partnerzy konkursu
AM

AM

FP

FP

asd

asd

PTNA

PTNA

YAMAHA

YAMAHA

Liszt Competition

Liszt Competition

Michael Moran

Michael Moran

Kawai

Kawai

Fazioli

Fazioli

ST

ST

WFIMP

WFIMP

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego jest organizowany w ramach projektu pt. "Kujawsko-Pomorskie Menu Kulturalne 2013-2014" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.